Interesujące artykuły

Jakie doniczki nadają się do storczyków, fiołków, różnych sukulentów i kaktusów?

Rompicato oferuje doniczki z automatycznym podlewaniem w dwóch seriach CUBO i GIRO w różnych kształtach i rozmiarach. Coraz większym zainteresowaniem klientów cieszą się doniczki o niewielkich rozmiarach ze względu na rosnącą popularność storczyków i fiołków.

Doniczki GIRO S i CUBO S są przeznaczone do małych roślin w pomieszczeniach. Są idealne do Twojej kolekcji storczyków, fiołków, różnych sukulentów i kaktusów.

W przypadku roślin o krótkich korzeniach najlepszym rozwiązaniem jest automatyczne podlewanie przy użyciu knota. Dzięki automatycznemu podlewaniu w doniczce utrzymany zostanie optymalny mikroklimat i temperatura wilgoci, a także uda się zapobiec chorobom wywołanym niewłaściwym nawadnianiem gleby.

Nasze doniczki na storczyki będą najlepszym rozwiązaniem ze względu na regularne utrzymywanie poziomu wilgotności. Kwiat otrzyma równomierną ilość płynu i stopniowe karmienie, jeśli do doniczki ze storczykiem w wodzie zostanie dodany nawóz.

Szeroka paleta kolorów materiału oraz różnorodność faktur pozwolą dobrać doniczki do wnętrza lub stworzyć niezależne stylowe akcenty kolorystyczne.

Możesz także urozmaicić wnętrze ze względu na ciekawe umiejscowienie doniczki: na półkach, na regale, na stole, a nawet na podłodze. Jeśli masz panoramiczne przeszklenia, możesz zaaranżować całą domową oranżerię. Doniczki podłogowe do kwiatów – jeden z rosnących trendów.
Made on
Tilda